Vytištěno dne 12.7.2024, 21:03 ze serveru Jsme Hodoňáci, z.s.
http://jsmehodonaci.cz/?sekce=ON&artid=23&akce=view&lang=cz


27.3.2024  |  rubrika: Sport  |  autor: ()

1. PODZÁMECKÁ PRAKYÁDA SE VYDAŘILA

Čtvrtá březnová neděle patřila v Hodoníně naší první prakyádě. Podívejte se na pár fotek - z tváří účastníků vyčtete radost, soustředění, zápal, pohodu ...


prakyada2024

Když jsme v neděli dopoledne v silném větru a teplotě 8°C stěhovali k mrtvému rameni Moravy pod Zámečkem lešenářské trubky a spoustu dalších věcí, ještě vůbec nebylo jasné, jestli nám počasí vůbec dovolí akci ve dvě odpoledne zahájit. Od půl druhé se začali v prostoru trousit jednotlivci i skupinky, protože jim ze zadních kapes kalhot trčely praky, bylo jasné, že letošní prakyáda bude, kdyby padaly trakaře. 

Když jsme kolem šesté hodiny začali balit, celá střelecká louka se koupala v zapadajícím jarním slunci, nad ohněm odkapávalo z posledních buřtů, předali jsme ceny vítězům kategorií, spousty sladkostí od sponzorů všem dětem, ze čtyřicítky urputně soutěžících se nikdo nezranil, přežily (asi) všechny kachny na řece, nasbírali jsme velký pytel totálně rozstřílených plechovek. Navíc jsme od zkušených prakmenů nasbírali spoustu nových informací, takže příští ročník bude ještě lepší.

Děkujeme všem účastníkům a jejich doprovodům, sláva vítězům, čest poraženým. Jaro jsme přivítali důstojně a radostně.

()


(c) Jsme Hodoňáci, z.s., všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.