POESIOMAT v Hodoníně

5.6.2023 13:27:34 | Akce > Kultura  | Vytisknout článek
6. června 2023 podáváme na úřad projekt "Poesiomat - jukebox na poezii". Na podzim budeme v rámci participativního rozpočtu bojovat o přízeň hodonínských.


Plzeň, Mělník, Kadaň, Vestec, Praha 2, Jičín, Hradec Králové, Vrchlabí, Poruba, Břeclav, Zlín, New York, Paříž, Berlín, Brusel, Sofie .... - kam Poesiomat Ondřeje Kobzy vstoupil, tam přináší radost jak místním, tak turistům. Černá roura trčící ze země. Několikrát zatočíte klikou, vyrobíte potřebnou elektřinu, a už se z roury linou verše, také třeba písničky, historické záznamy projevů slavných rodáků ... 

Kdo jste někde zažili, víte svoje, kdo ještě ne, budete mít možnost na podzim hlasovat (pokud máte bydliště v Hodoníně) pro náš projekt a pak už se jen těšit na realizaci. Také budete mít možnost navrhovat, jaké nahrávky byste v našem hodonínském Poesiomatu chtěli mít. Určitě se budou vztahovat k městu a jeho historii, Slovácku, významným osobnostem ... A určitě bude několik nahrávek věnováno dětem.

V projektu (který vám zde včas představíme) jsme vybrali dvě (podle nás) nejvhodnější místa ve městě. Zkusíte tipovat, která by to mohla být? - pište na jsme@hodonaci.cz

Novinky

12.9.2023

Ve věci hodonínského Poesiomatu máme dobrou zprávu: Náš projekt postoupil do druhého kola. Budeme ho veřejně prezentovat na Pincity (https://hodonin.pincity.cz). Pokud se nestane něco nečekaného, můžeme se všichni na tu prima věcičku příští rok těšit. 


5.6.2023

6. června 2023 podáváme na úřad nový projekt: POESIOMAT v Hodoníně. V rámci participativního rozpočtu budeme na podzim s jinými projekty soutěžit o přízeň hodonínských.


11.5.2023

K akci Výstava vín Trojzemí přibyla tisková zpráva a fotogalerie.


9.1.2023

Do spolkového rejstříku u Krajského soudu v Brně jsme byli zapsáni 4. ledna 2023


21.11.2022

Ustavující schůze spolku proběhla 20. listopadu 2022 za přítomnosti 9 zakládajících členů. Byly schváleny cíle a stanovy spolku, zvolena předsedkyně p. Navrátilová. Schůze dále pověřila p. Mlýnkovou Iškovou k podání návrhu na zápis do Spolkového rejstříku.

Kontakt

Kontaktujte nás osobně, emailem, nebo telefonicky, případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám brzo ozveme.

Adresa

Nádražní řádek 1268/20, 695 01 Hodonín

Ochrana proti spamu. Napište číslo stodvacet: